Stomatologia Lipińska & Urban-Święs, gabinet stomatologiczny

O nas

Poznaj nasz zespół

Nasz doświadczony zespół to pasjonaci stomatologii, gotowi zadbać o Twój uśmiech.

Katarzyna Lipińska

Katarzyna Lipińska

Dr n. med.

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej. Tytuł lekarza dentysty otrzymałam w 2016 r. W 2011 r. obroniłam  tytuł doktora nauk medycznych z Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i ukończyłam  dwuletni cykl kursów ortodontycznych (2011-2013). Stale się szkolę i rozwijam swoją wiedzę z różnych dziedzin stomatologii, gdyż wierzę, że dobry lekarz powinien być na bieżąco z trendami. Cenię sobie dobre relacje z pacjentami. Staram się przełamać strach i obawy związane z wizytą  i  sprawić, by ta odbyła się w miłej, bezstresowej atmosferze, dlatego jak się poznajemy, to często na długie lata. 

Joanna Urban-Święs

Joanna Urban-Święs

Lek. dent.

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej. Tytuł lekarza dentysty otrzymałam w 1999 r. Uczestniczę w licznych szkoleniach, by być na bieżąco z trendami i wdrażam je w praktyce. Zawsze staram się leczyć tak, jak sama chciałabym być leczona.  Zależy mi, by pacjent w trakcie wizyty czuł się bardzo komfortowo pod każdym względem. 
Zdaję sobie sprawę, że wielu pacjentów odczuwa lęk przed wizytą u stomatologa, dlatego chcę leczyć również ze strachu przed dentystą. Dokładam wszelkich starań, żeby piękny uśmiech stał się Waszą wizytówką. 

Scroll to Top